شرکت اهورا کوشا با تکیه بر نیروهای مجرب خود و همینطور تجربه گسترده در زمینه تولید ماشین الات صنعتی، اقدام به طراحی و تولید انواع ماشین الات مورد نیاز معادن نموده است.

گروه ما قادر به طراحی و ساخت گستره ی قابل توجه ای از تجهیزات و ماشین آلات صنایع معدنی اعم از آسیاب های توپی (بال میل)، خشک کن های گردان، سیستمهای نوار نقاله به منظور جابجایی مواد استخراج شده از معادن، فیدر گریزلی، سرند، همینطور طراحی و ساخت خطوط اولیه خالص سازی سنگ آهن، شامل انواع سنگ شکن و سپراتورهای مغناطیسیِ تر و خشک در سایز و قدرتهای متفاوت، طراحي خطوط فرآوري مواد معدني دیگر مانند منگنز، کرومیت و مس می باشد.

سپراتور های مغناطیسی

سپراتورهای خشک
این دستگاه از میدان مغناطیسی به منظور جداسازی سنگ آهن از مواد ورودی در معادن استفاده می کند و با توجه به عیار و حجم مواد استخراج شده در قدرت و سایز های مختلف طراحی و ساخته می شود.

سپراتور های تر
در اين نوع از سپراتور ها، مخلوط آب و ذرات سنگ آهن، پس از ورود بطور یکنواخت در کل طول سطح درام هدایت می شوند، سپس مخلوط از فاصله ی بین درام و مجرای ورودی عبور كرده و ذرات آهن به دام مي افتند.

WhatsApp Image 2020-01-19 at 18.10.44(1)

تجهیزات سنگ شکن

سنگ شکن ها دارای انواع متفاوتی از قیبل فکی،کوبیت،مخروطی و چکشی میباشند که با توجه به پارامترهای مختلفی مانند سختی سنگ، سایز و اندازه سنگ ورودی،مقدار رطوبت خوراک ورودی و همینطور حجم کاری انتخاب میشوند. شرکت اهورا کوشا قابلیت ساخت سنگ شکن های متفاوت بر اساس سفارش مشتری و با بهترین الیاژهای ممکن را دارا میباشد.

سنگ شکن سیار (موبایل)
شرکت اهورا کوشا قادر به طراحی و تولید سنگ شکن های سیار(موبایل) در ابعاد و ظرفیت های مختلف است.

انواع هیدروکن
از هیدروکن ها به عنوان سنگ شکن اولیه یا ثانویه استفاده میشود و در واقع یک سنگ شکن مخروطی میباشد که برای خرد کردن مواد ورودی تا ابعاد نسبتا کوچک مورد استفاده قرار میگیرد.

Grizzly-Feeder

فیدرگریزلی

از این نوع فیدرها برای تغذیه ی یکنواخت سیستمهای سنگ شکن استفاده میشود. از انجایی که ورود بار با ابعاد نامناسب به سنگ شکن موجب کاهش بازدهی انها و یا حتی اسیب رسیدن به انها میشود، وجود این تجهیز در خطوط فراوری معادن و سنگ شکنها الزامی میباشد.

7827

آسیاب توپی (بال میل)
آسیاب توپی یک ماشین برای خرد کردن و مخلوط کردن مواد در معادن است. مبنای کار این آسیاب ضربه و فرسایش است که برای کوچک کردن ابعاد مواد در معادن استفاده می شود. این کاهش ابعاد با ضربه های بارهای خرد کننده ای مانند میله ها یا گلوله هایی از جنس فولاد یا سرامیک که از بالای محفظه به پایین می افتند اتفاق می افتد.

8f4f1eeafe6471292043a0f283

خشک کن (درایر)
خشک کن ها به منظور کاهش سطح رطوبت مواد ورودی استفاده می شوند که مبنای کار آنها قرار دادن مستقیم مواد در معرض هوای داغ است و بر مبنای حجم بار ورودی و ابعاد انها و همینطور درصد رطوبت در ورودی و خروجی طراحی و ساخته میشوند.

image_2_uv_dl

سیستم های نوار نقاله
از دیگر محصولات این شرکت در زمینه صنایع معدنی سیستم های نوار نقاله است که به منظور جابجایی مواد در معادن کاربرد دارد.

طراحی خطوط فراوری برای معادن مختلف 

این شرکت قادر به طراحی خطوط فرآوری مواد معدنی برای معادن منگنز، کرومیت، سنگ آهن و مس است.

photo-1562167055-1afdc7ac7bca