انواع صفحات فیلتر پرس

شرکت اهورا کوشا با سابقه چندین ساله در ساخت تجهیزات صنایع غذایی از جمله کارخانجات روغنکشی اقدام به ساخت دستگاه فیلتر پرس در سایز و انواع مختلف نموده است. این دستگاه از صفحات و قاب های متعددی تشکیل شده است که وظیفه جداسازی جامد از مایع را با استفاده از فشار اعمالی توسط پمپ های مربوطه عملی می سازد.از مزایای این دستگاه می توان به کاربری راحت و آسان، مصرف انرژی کم و امکان تخلیه آسان رسوبات اشاره کرد.

ساخت دستگاه قیچی برنده (Demolition Shear)

برنده های فلزی “Demolition Shear”در رنج های قدرتی و سایزی وسیع در صنایع مختلف علی الخصوص صنایع فولاد کاربرد دارند. برنده های هیدرولیکی”Hydraulic Shears” بسته به نوع کاربرد آن می توانند از فلزات مختلف ساخته شوند، یکی از مهمترین کاربرد این دستگاه ها بازیافت و برش انواع مختلف فلزات می باشد، از مهمترین مزایای این دستگاه می توان به کاربردی و سریع بودن و همچنین سرعت عمل بسیار بالای آن اشاره کرد.شرکت اهورا کوشا به منظور تامین نیازهای خود اقدام به ساخت یک مورد از این دستگاه  نموده است.

ساخت دستگاه پرکننده مایعات

دستگاه پر کننده مایعات جهت پرکردن انواع مایعات رقیق بدون گاز از قبیل روغن، آب، آبمیوه، دوغ و عرقیات در ظروف 3 تا 20 لیتر ساخته شده است که بسته به درخواست مشتری می تواند تک نازله، دو نازله، سه نازله و … ساخته شود.

حرکت ظروف در این دستگاه بر روی رولیک و غلطتک های تفلونی انجام می گیرد.
سیستم پرکن این دستگاه توسط کنترل کننده دیجیتال (PLC) بصورت وزنی با استفاده از سنسور Load-cell تنظیم می شود.
امکان استفاده از نازل ها بصورت کلی و یا گزینشی موجود می باشد.
در این دستگاه، سیستم گردش سیال بوسیله پمپ استیل انجام می شود.
کلیه قطعاتی که با محصول در تماس می باشند از جنس فولاد ضد زنگ استنلس استیل 316 می باشند و در قسمت ظاهری دستگاه از استنلس استیل 304 استفاده گردیده است.
کلیه لوازم الکتریکی و پنوماتیکی مصرف شده در این دستگاه ساخت کشورهای اروپایی و کره جنوبی می باشد.