جک های هیدرولیک و دریچه سد

با توجه به اهمیت تکنولوژی طراحی و ساخت واحدهای هیدرولیک در ماشین آلات و تجهیزات روز، واحد طراحی و ساخت یونیت های هیدرولیک در شرکت اهوراکوشا بوجود آمد که با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کشور، تاکنون اکثر واحدهای هیدرولیک تجهیزات مورد نیاز، به دست متخصصان شرکت طراحی و ساخته شد. به طور نمونه طراحی و ساخت یونیت هیدرولیک دریچه های چند سد بزرگ کشور و همچنین واحد هیدرولیک سازه دکل حفاری کیش و خارگ (پونی بیس) از آن جمله می باشند.

همچنین شرکت اهوراکوشا طراحی، ساخت و نصب دریچه های فلزی چند سد بزرگ کشور همچون سد گتوند، سلیمانشاه و سیوند را در دستور کار خود داشته است.

انواع هیتر مصرفی نیروگاه ها

نیروگاه ها علاوه بر تولید انرژی خود بعنوان بزرگترین مصرف کننده های انرژی در صنعت مطرح می باشند. افزایش بازده هر کدام از تجهیزات مورد استفاده در آن اعم از هیترهای فشار قوی و ضعیف، کندانسورها و … می تواند سهم بسزایی در صرفه جویی انرژی داشته باشد. شرکت اهورا کوشا با ساخت هیتر فشار ضعیف شماره 3 و ریتیوب هیترهای فشار ضعیف شماره های 3 و 4 نیروگاه رامین اهواز علاوه بر مطرح کردن خود بعنوان سازنده تجهیزات صنعت برق، توانسته کمک شایانی به امر بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت نماید.